Kniha návštěv

Přidat novou zprávu

30.06.2020 16:10  | Monika Hankovcová | monika.hankovcova@seznam.cz
Naše milá školko a všichni, kdo jste její součástí,
dovolte mi, v zastoupení celé rodiny, touto cestou poděkovat. Bylo nám velkou ctí vás všechny poznat. Vážíme si toho, že jste se stali, alespoň na krátkou chvíli, součástí našich životů, protože díky vám budou naše vzpomínky na školku šťastné.
Děkujeme za vaše dobrá srdce …..
Děkujeme za váš milý úsměv, který nikdy nechyběl …..
Děkujeme za vaší upřímnou radost z našeho dítěte, když jsme ho ráno přivedli do školky, i když to pro vás znamená další práci ….
Děkujeme za vaši profesionalitu ….
Děkujeme za lásku, se kterou svou práci děláte a kterou z vás naše dítě cítí ….
Děkujeme za trpělivost s námi, mnohdy zmatenými a zapomnětlivými, rodiči …..
Děkujeme, že sami ctíte pravidla a normy, které naše dítě učíte ….
Děkujeme za vše ….
Nedávno mi naše Elinka řekla, že kdyby se někdy naše Terezka do školky bála, že jí poví : „ Terko, vůbec se nemusíš bát, protože je to tam hrozně fajn.“ ( věřím, že budeme mít to štěstí a Terezka s vámi kousek dětství také stráví ). A já myslím, že právě tohle je důkaz, že svou práci děláte skvěle.
Možná, že nyní jasné vzpomínky naší Elinky z období školky časem překryjí jiné, nové, ale ten pocit, který v sobě má, tak ten jí zůstane navždycky a já vám za něj ze srdce děkuji.
Na závěr snad už jen…..vaše motto „u nás je to jako doma“ není jen nějaký výkřik, který nic neznamená, ale něco, co člověk ve vaší-naší školce opravdu cítí….místo, kde se všichni navzájem znají, kde dýchá radost, důvěra, láska a respekt.
Přejeme, ať se vám všem daří jen a jen dobře, máte spoustu dalších spokojených dětí a vaše školka ať, pod skvělým vedením paní ředitelky, i nadále vzkvétá.
Bylo nám s vámi fajn.

Ve Veselí nad Lužnicí 29.6.2020
maminka Monika s rodinou

22.11.2015 19:37  | Malechovi | denisa.buzkova@seznam.cz
Dýňování bylo naprosto úžasné. Krásný program který pani učitelky vymyslely. Těšíme se na další akce, které určitě budou.....Děkujeme.....

10.11.2015 16:13  | Kajtmanovi | zkajtmanova@centrum.cz
Děkujeme za příjemné odpoledne u dětských písní, kafíčka, zákusků, dýňové polévky a vyrábění dýňového světýlka s dětmíi a ostatními rodiči. Jsme rádi, že jsme se mohli vidět, bylo to moc příjemné :-)

10.10.2015 20:49  | Tomas | stavimdum@seznam.cz
Mrzelo mne, že školka neměla žádné webové stránky. Proto jsem byl rád, že nějaké budou a očekával jsem, že to bude zpočátku jen něco základního, aby něco bylo. O to více jsem potěšen, jak se vám povedly. Je tu vše, co potřebuje rodič vědět a je to krásně přehledné. Bravo!

04.10.2015 19:08  | Denisa Malechová | denisa.buzkova@seznam.cz
Krásné stránky. Děkujeme za ně.

14.09.2015 19:46  | Dukátovi | deni747@seznam.cz
Vaše zpracování webu je překrásné a přehledné. To co nestihneme přečíst ve školce při vyzvednutí našeho dítka si můžeme v klidu doma prohlédnout zde na vašich stránkách :-) Děkujeme :-)

06.09.2015 15:50  | Eva Jakešová | ms-csa@volny.cz
Děkujeme za pěkné a přehledné webové stránky.

02.09.2015 16:23  | Kajnarovi | marie.kajnarova@seznam.cz
Líbí se nám velice váš zbrusu nový web. Jsme rádi, že máme možnost sledovat dění ve školce i z domova. Kajnarovi